CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów SL-266RKF-252819-22 ID:5961410 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL-266R/LKF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 1.10236 inch |
| Lf Functional Length | 28 mm |
| Waga | 0.166118 lb |
| Waga | 75.35 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 25, -slot coolant |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 8: decentral over slots on the shank |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 22 -no shim (266.RL-22) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.10236 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 28 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25961410 |