CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów SL-266RKF-403227-22 ID:5750159 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL-266R/LKF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.9685 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 1.25984 inch |
| Lf Functional Length | 32 mm |
| Waga | 0.3717 lb |
| Waga | 168.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 40 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 22 (266.RL-22/254LG-22CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.25984 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12284241 |