CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów SL-266RKF-80-16-QC ID:5962609 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, głowica do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL-266R/LKF-QC |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.93701 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 100 mm |
| H Shank Height | 1.47638 inch |
| H Shank Height | 37.5 mm |
| Lf Functional Length | 1.77165 inch |
| Lf Functional Length | 45 mm |
| Waga | 1.17066 lb |
| Waga | 531 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (quick change) -size 80 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 16 (266.RL-16/254LG-16CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.77165 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 45 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25962609 |