CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów C6-266-LFA33075-16C ID:7441797 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-266R/LFA..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Waga | 2.98506 lb |
| Waga | 1.354 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -external size 16 (266.LG-16/254LG-16CC) |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.95276 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 75 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223172105 |