CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów C6-266RKF-19075-22 ID:5910835 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-266R/LKF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Lu Usable Length | 1.88976 inch |
| Lu Usable Length | 48 mm |
| Waga | 2.0481 lb |
| Waga | 0.929 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 22 (266.RL-22/254LG-22CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.95276 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 75 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25910835 |