CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów C6-266RKF-27105-16 ID:5730187 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, narzędzie do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-266R/LKF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.9685 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 4.13386 inch |
| Lf Functional Length | 105 mm |
| Lu Usable Length | 3.14961 inch |
| Lu Usable Length | 80 mm |
| Waga | 3.20993 lb |
| Waga | 1.456 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 16 (266.RL-16/254LG-16CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 4.13386 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 105 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12387266 |