CoroThread® 266, oprawka systemu QSdo toczenia gwintów QS-266-RFA2525-16C ID:7441780 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, oprawka systemu QSdo toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, oprawka systemu QSdo toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-266R/LFA..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.48819 inch |
| Lf Functional Length | 114 mm |
| Waga | 1.16184 lb |
| Waga | 527 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -external size 16 (266.RG-16/254RG-16CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.16535 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 55 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223171832 |