CoroThread® 266, oprawka z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów 266LFA-083-S ID:5757739 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, oprawka z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, oprawka z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LFA (1-INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.5 inch |
| B Shank Width | 12.7 mm |
| H Shank Height | 0.5 inch |
| H Shank Height | 12.7 mm |
| Lf Functional Length | 5 inch |
| Lf Functional Length | 127 mm |
| Waga | 0.343921 lb |
| Waga | 156 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1/2 x 1/2 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -external size 16 (266.LG-16/254LG-16CC) |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.841339 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 21.37 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12450686 |