CoroThread® 266, oprawka z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów 266RFG-164D ID:5757855 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, oprawka z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, oprawka z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LFG (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Waga | 1.62701 lb |
| Waga | 738 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -external size 22 (266.RG-22/254RG-22CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.27205 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32.31 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12276202 |