CoroThread® 266, płytka do toczenia gwintów 266LG-22VW01A001M1020 ID:5757683 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, płytka do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, płytka do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266LG..VW..A |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.224409 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.7 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.018898 inch |
| Promień naroża | 0.48 mm |
| Promień naroża | 0.018898 inch |
| Promień naroża | 0.48 mm |
| Grubość płytki | 0.219 inch |
| Grubość płytki | 5.5626 mm |
| Waga | 0.023545 lb |
| Waga | 10.68 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | A |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroThread 266/254 -external size 22L |
| Gatunek | 1020 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Thft Thread Form Type | VP55 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Tpin Minimum Threads Per Inch | 4 |
| Tpix Maximum Threads Per Inch | 7 |
| Ttp Thread Type | External |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12319893 |