CoroThread® 266, płytka do toczenia gwintów 266RL-22MM01A450M1020 ID:5758052 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, płytka do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, płytka do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266RL..MM..A |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.224409 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.7 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Grubość płytki | 0.219 inch |
| Grubość płytki | 5.5626 mm |
| Waga | 0.014595 lb |
| Waga | 6.62 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | A |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroThread 266/254 -internal size 22R |
| Gatunek | 1020 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Stdno Standard Number | ISO 965-1998 |
| Tctr Thread Tolerance Class | IT 6 |
| Thft Thread Form Type | M60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMN |
| Tp Thread Pitch | 0.177165 inch |
| Tp Thread Pitch | 4.5 mm |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12320313 |