CoroThread® 266, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów 266LKF-16-16-RE ID:5961374 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LKF-RE |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.787402 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 7.87402 inch |
| Lf Functional Length | 200 mm |
| Lu Usable Length | 3.77953 inch |
| Lu Usable Length | 96 mm |
| Waga | 0.582021 lb |
| Waga | 264 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 16.00 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 16 -no shim (266.LL-16) |
| Hand Hand | L |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 3.77953 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 96 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25961374 |