CoroThread® 266, wkładka do toczenia gwintów 266RKF-20CA-22 ID:5758037 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, wkładka do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, wkładka do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LKF..CA |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.629921 inch |
| B Shank Width | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.3622 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 60 mm |
| H Shank Height | 0.826772 inch |
| H Shank Height | 21 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Waga | 0.372582 lb |
| Waga | 169 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cartridge (ISO5611) -right hand: 20CA |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 22 (266.RL-22/254LG-22CC) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.75591 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 70 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12356573 |