CoroThread® 266, wytaczak do gwintów 266LKF-40-22 ID:5757891 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, wytaczak do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, wytaczak do gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LKF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.9685 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 50 mm |
| H Shank Height | 1.45669 inch |
| H Shank Height | 37 mm |
| Lf Functional Length | 11.811 inch |
| Lf Functional Length | 300 mm |
| Lu Usable Length | 4.72441 inch |
| Lu Usable Length | 120 mm |
| Waga | 5.50715 lb |
| Waga | 2.498 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 40 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 22 (266.LL-22/254RG-22CC) |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 4.72441 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 120 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12275992 |