CoroThread® 266, wytaczak do gwintów 266LKF-50-16 ID:5757898 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, wytaczak do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, wytaczak do gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LKF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.48031 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 63 mm |
| H Shank Height | 1.92913 inch |
| H Shank Height | 49 mm |
| Lf Functional Length | 13.7795 inch |
| Lf Functional Length | 350 mm |
| Lu Usable Length | 5.90551 inch |
| Lu Usable Length | 150 mm |
| Waga | 11.1334 lb |
| Waga | 5.05 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 50 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 16 (266.LL-16/254RG-16CC) |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 5.90551 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 150 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12387432 |