CoroThread® 266, wytaczak do gwintów 266LKF-D12-4-R ID:5961380 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, wytaczak do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, wytaczak do gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LKF-R (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.984252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 10 inch |
| Lf Functional Length | 254 mm |
| Lu Usable Length | 1.875 inch |
| Lu Usable Length | 47.625 mm |
| Waga | 1.07365 lb |
| Waga | 487 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 3/4 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 22 -no shim (266.LL-22) |
| Hand Hand | L |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 2.25 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 57.15 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25961380 |