CoroThread® 266, wytaczak do gwintów 266LKF-D20-4 ID:5757728 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, wytaczak do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, wytaczak do gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LKF (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.58 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 40.132 mm |
| H Shank Height | 1.181 inch |
| H Shank Height | 29.9974 mm |
| Lf Functional Length | 14 inch |
| Lf Functional Length | 355.6 mm |
| Lu Usable Length | 3.75 inch |
| Lu Usable Length | 95.25 mm |
| Waga | 4.27477 lb |
| Waga | 1.939 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 1/4 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 22 (266.LL-22/254RG-22CC) |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 3.75 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 95.25 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12284171 |