CoroThread® 266, wytaczak do gwintów 266RKF-D24-3 ID:5758102 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 266, wytaczak do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 266, wytaczak do gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 266R/LKF (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.97 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 50.038 mm |
| H Shank Height | 1.378 inch |
| H Shank Height | 35.0012 mm |
| Lf Functional Length | 15 inch |
| Lf Functional Length | 381 mm |
| Lu Usable Length | 4.5 inch |
| Lu Usable Length | 114.3 mm |
| Waga | 6.42868 lb |
| Waga | 2.916 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 1/2 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -internal size 16 (266.RL-16/254LG-16CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 4.5 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 114.3 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12387712 |