CoroTurn® 107, część tokarska C6-SRSCR-45065-16XC ID:7960722 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, część tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, część tokarska |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-SRSCR/L..XC |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 5.90551 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 150 mm |
| Dmin2 Minimum Bore Diameter | 7.48031 inch |
| Dmin2 Minimum Bore Diameter | 190 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Waga | 2.61028 lb |
| Waga | 1.184 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Rail interface ( RC1606MP ) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 8: decentral focused exit with nozzles |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.55906 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 65 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 45 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225520225 |