CoroTurn® 107, głowica tokarska 570-SVLBL-80-16 ID:5764413 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, głowica tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, głowica tokarska |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-SVLBR/L-80 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.93701 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 100 mm |
| H Shank Height | 1.47638 inch |
| H Shank Height | 37.5 mm |
| Lf Functional Length | 1.79921 inch |
| Lf Functional Length | 45.7 mm |
| Waga | 1.07916 lb |
| Waga | 489.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (quick change) -size 80 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | VBMT 160408/ VCMT 160408 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 95 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 1.79921 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 45.7 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -5 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 45 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12068066 |