CoroTurn® 107, płytka tokarska CCGW060208S01030F7025 ID:5781773 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CCGW..S..F |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | PL |
| Substrate Type | Cubic Boron Nitride |
| Wymiary | |
| Bn Face Land Width | 0.003937 inch |
| Bn Face Land Width | 0.1 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.110236 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.8 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.25 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 6.35 mm |
| Promień naroża | 0.031252 inch |
| Promień naroża | 0.7938 mm |
| Grubość płytki | 0.09375 inch |
| Grubość płytki | 2.38125 mm |
| Waga | 0.002205 lb |
| Waga | 1 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CC0602 |
| Gb Face Land Angle | 30 deg |
| Gatunek | 7025 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | C: rhombic 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | H |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12464082 |