CoroTurn® 107, płytka tokarska CCGX120408-ALH10 ID:5723197 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CCGX-AL |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.216535 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.5 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.031252 inch |
| Promień naroża | 0.7938 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.013162 lb |
| Waga | 5.97 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | AL |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CC1204 |
| Gan Insert Rake Angle | 20 deg |
| Gatunek | H10 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | C: rhombic 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10050773 |