CoroTurn® 107, płytka tokarska CCMT060204-MM1105 ID:5724022 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CCMT-MM |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.110236 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.8 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.25 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 6.35 mm |
| Promień naroża | 0.015626 inch |
| Promień naroża | 0.3969 mm |
| Grubość płytki | 0.09375 inch |
| Grubość płytki | 2.38125 mm |
| Waga | 0.001213 lb |
| Waga | 0.55 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CC0602 |
| Gatunek | 1105 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | C: rhombic 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12096781 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8432022 |
| Replacement Product - Ordering Code | CCMT 06 02 04-MM 1205 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=CCMT 06 02 04-MM 1205 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: CCMT 06 02 04-MM 1205
ID materiału zamiennika: 8432022