CoroTurn® 107, węglikowy wytaczak z tłumieniem drgań E10R-SCLCR2 ID:5731583 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, węglikowy wytaczak z tłumieniem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, węglikowy wytaczak z tłumieniem drgań |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | E..SCLCR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.771654 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 19.6 mm |
| H Shank Height | 0.609449 inch |
| H Shank Height | 15.48 mm |
| Lf Functional Length | 8 inch |
| Lf Functional Length | 203.2 mm |
| Waga | 0.570998 lb |
| Waga | 259 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 5/8 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 060204 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 95 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 3.75 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 95.25 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -5 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12165016 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Rekomendowany produkt ma inne wymiary. |
| Replacement Product - Material Id | 5853220 |
| Replacement Product - Ordering Code | E10R-SCLCR 2-R |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=E10R-SCLCR 2-R |
Informacje o zamienniku:
Rekomendowany produkt ma inne wymiary.
Kod zamiennika: E10R-SCLCR 2-R
ID materiału zamiennika: 5853220