CoroTurn® 107, węglikowy wytaczak z tłumieniem drgań E10R-SCLCR3-R ID:5853222 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, węglikowy wytaczak z tłumieniem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, węglikowy wytaczak z tłumieniem drgań |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | E..SCLCR/L -R (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.771654 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 19.6 mm |
| Lf Functional Length | 8 inch |
| Lf Functional Length | 203.2 mm |
| Waga | 0.55777 lb |
| Waga | 253 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/8 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 09T308 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 95 deg |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 3.75 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 95.25 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -5 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25853222 |