CoroTurn® 107, wkładka tokarska SRSCL10CA-10 ID:5751454 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, wkładka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, wkładka tokarska |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SRSCR/L..CA |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.444882 inch |
| B Shank Width | 11.3 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.5748 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 40 mm |
| H Shank Height | 0.586614 inch |
| H Shank Height | 14.9 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Waga | 0.132277 lb |
| Waga | 60 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cartridge (ISO5611) -right hand: 10CA |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | metric RCMT 10T3M0 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.9685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 50 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10460203 |