CoroTurn® 107, wkładka tokarska SSRCL40CX-38 ID:6273283 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® 107, wkładka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® 107, wkładka tokarska |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SSRCR/L..CX |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 2.53937 inch |
| B Shank Width | 64.5 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 5.11811 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 130 mm |
| H Shank Height | 1.5748 inch |
| H Shank Height | 40 mm |
| Lf Functional Length | 3.26772 inch |
| Lf Functional Length | 83 mm |
| Waga | 3.02474 lb |
| Waga | 1.372 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cartridge, heavy turning -size 40 x 64.5 (S) |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | SCMT 380932 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 75 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 3.26772 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 83 mm |
| Psir Tool Lead Angle | 15 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26273283 |