CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak CXS-06T045-20-6225R1025 ID:5726708 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-xxT045..R/L |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | GB |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.244094 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 6.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.82087 inch |
| Lf Functional Length | 46.25 mm |
| Lu Usable Length | 0.984252 inch |
| Lu Usable Length | 25 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Waga | 0.05247 lb |
| Waga | 23.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroTurn XS -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.027559 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.7 mm |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 1.06299 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 27 mm |
| Psir Tool Lead Angle | 45 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 42 deg |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMSN |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11789046 |