CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do rowków CXS-07G150-7215R1025 ID:5726792 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-xxG |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | GB |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.059055 inch |
| Cw Cutting Width | 1.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.275591 inch |
| Dconms Connection Diameter | 7 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.283465 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 7.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.46654 inch |
| Lf Functional Length | 37.25 mm |
| Lu Usable Length | 0.590551 inch |
| Lu Usable Length | 15 mm |
| Waga | 0.044092 lb |
| Waga | 20 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroTurn XS -metric: 7 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.098425 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.708661 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 18 mm |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11789326 |