CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów CXS-04TH240UN-4215R1025 ID:5726540 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-xxTH..UN..R |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | GB |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.15748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 4 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.165354 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 4.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.24409 inch |
| Lf Functional Length | 31.6 mm |
| Lu Usable Length | 0.590551 inch |
| Lu Usable Length | 15 mm |
| Waga | 0.031526 lb |
| Waga | 14.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroTurn XS -metric: 4 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.683071 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 17.35 mm |
| Stdno Standard Number | ISO 5864-1978 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2B |
| Thft Thread Form Type | UN60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMNS |
| Tpi Threads Per Inch | 24 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12239205 |