CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów CXS-06TH150VM-6215L1025 ID:5726681 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-xxTH..VM..L |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | GB |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.244094 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 6.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.43701 inch |
| Lf Functional Length | 36.5 mm |
| Lu Usable Length | 0.590551 inch |
| Lu Usable Length | 15 mm |
| Waga | 0.035274 lb |
| Waga | 16 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroTurn XS -metric: 6 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.675591 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 17.16 mm |
| Thft Thread Form Type | VP60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMNS |
| Tpin Minimum Threads Per Inch | 16 |
| Tpix Maximum Threads Per Inch | 18 |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 0.059055 inch |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 1.5 mm |
| Tpx Maximum Thread Pitch | 0.068898 inch |
| Tpx Maximum Thread Pitch | 1.75 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11788840 |