CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów CXS-06TH200TR-6220R1025 ID:5726645 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTurn® XS, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-xxTH..TR..R |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | GB |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.244094 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 6.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.63386 inch |
| Lf Functional Length | 41.5 mm |
| Lu Usable Length | 0.679134 inch |
| Lu Usable Length | 17.25 mm |
| Waga | 0.035274 lb |
| Waga | 16 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroTurn XS -metric: 6 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.787402 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 20 mm |
| Stdno1 Standard Number | ISO 2901-2904 |
| Stdno2 Standard Number | DIN 103-1977 |
| Tctr Thread Tolerance Class | IT 7 |
| Thft Thread Form Type | TP30 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMNS |
| Tp Thread Pitch | 0.07874 inch |
| Tp Thread Pitch | 2 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12364284 |