Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do czterech głowic CoroTurn® SL C5-4-SL32093125-AX ID:6451664 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do czterech głowic CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do czterech głowic CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 2151 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-4-SL..AX |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Oah Overall Height | 3.66142 inch |
| Oah Overall Height | 93 mm |
| Oaw Overall Width | 3.66142 inch |
| Oaw Overall Width | 93 mm |
| Waga | 5.36826 lb |
| Waga | 2.435 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26451664 |