Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do czterech głowic CoroTurn® SL C6-4-SL40113150-AX ID:6451665 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do czterech głowic CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do czterech głowic CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 2151 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-4-SL..AX |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 4.44882 inch |
| Oah Overall Height | 113 mm |
| Oaw Overall Width | 4.44882 inch |
| Oaw Overall Width | 113 mm |
| Waga | 10.2206 lb |
| Waga | 4.636 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 40 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26451665 |