Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do trzech narzędzi z chwytem prostokątnym C5-ASHR3-36123-20 ID:5728601 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do trzech narzędzi z chwytem prostokątnym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do trzech narzędzi z chwytem prostokątnym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-ASHR/L3 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 4.84252 inch |
| Lf Functional Length | 123 mm |
| Waga | 8.06893 lb |
| Waga | 3.66 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 5: axial inclined exit with nozzle, adjustable |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11783262 |