Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do trzech narzędzi z chwytem prostokątnym C6-ASHR3-36125-12-A ID:5728789 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do trzech narzędzi z chwytem prostokątnym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, minigłowica rewolwerowa do trzech narzędzi z chwytem prostokątnym |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-ASHR/L3 (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 4.84252 inch |
| Lf Functional Length | 123 mm |
| Waga | 8.57599 lb |
| Waga | 3.89 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -inch: (12) 3/4 x 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 5: axial inclined exit with nozzle, adjustable |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11383002 |