Coromant Capto®, oprawka wiertarska C3-391.32-08076 ID:6408341 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, oprawka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, oprawka wiertarska |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.32 (8) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 2.99213 inch |
| Lf Functional Length | 76 mm |
| Waga | 1.1905 lb |
| Waga | 540 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Drill Chuck -size 8 - 1 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26408341 |