Coromant Capto®, oprawka wiertarska C8-391.32-16117 ID:6408383 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, oprawka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, oprawka wiertarska |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.32 (16) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 4.37008 inch |
| Lf Functional Length | 111 mm |
| Waga | 6.64915 lb |
| Waga | 3.016 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Drill Chuck -size 16 - 1 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26408383 |