Coromant Capto®, przedłużka C10-391.01-100140 ID:5726751 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, przedłużka

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, przedłużka |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.01 (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconws Connection Diameter | 100 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 2.83465 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 72 mm |
| Lf Functional Length | 5.51181 inch |
| Lf Functional Length | 140 mm |
| Waga | 17.4827 lb |
| Waga | 7.93 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C10 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C10 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12341033 |