Coromant Capto®, redukcja C4-391.02-32055A ID:5727965 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, redukcja

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, redukcja |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.02 (2A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | JP |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 2.16535 inch |
| Lf Functional Length | 55 mm |
| Waga | 0.995608 lb |
| Waga | 451.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C3 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12050441 |