Coromant Capto®, redukcja C5-391.02-32033A ID:6763486 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, redukcja

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, redukcja |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.02 (2C) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | JP |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 1.29921 inch |
| Lf Functional Length | 33 mm |
| Waga | 1.19932 lb |
| Waga | 544 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (segment clamping only) -size C5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C3 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26763486 |