Coromant Capto®, redukcja C6-391.02-50080A ID:5729453 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant Capto®, redukcja

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant Capto®, redukcja |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.02 (2A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | JP |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 3.16805 lb |
| Waga | 1.437 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C5 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12050555 |