Coromant U, płytka wiertarska LCMX020204P-531120 ID:5735084 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant U, płytka wiertarska
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant U, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 1102 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | LCMX..P-53 |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiCN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.098425 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.5 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Grubość płytki | 0.09375 inch |
| Grubość płytki | 2.38125 mm |
| Waga | 0.002412 lb |
| Waga | 1.094 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 53 |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 881/U LC0202xxP |
| Gan Insert Rake Angle | 10 deg |
| Gatunek | 1120 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMK |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10912915 |