Coromant U, płytka wiertarska WCMX06T308R-51H13A ID:5756146 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant U, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant U, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 1102 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | WCMX-51 (DT) |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.145669 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 3.7 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.375 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 9.525 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.15625 inch |
| Grubość płytki | 3.96875 mm |
| Waga | 0.008223 lb |
| Waga | 3.73 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 51 |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill U WC06T3xxP |
| Gan Insert Rake Angle | 14 deg |
| Gatunek | H13A |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Kod kształtu płytki | W: trigon 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | NS |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10252970 |