Coromant U, płytka wiertarska WCMX06T308R-531020 ID:5756155 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant U, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant U, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 1102 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | WCMX-53 (DT) |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.145669 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 3.7 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.375 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 9.525 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.15625 inch |
| Grubość płytki | 3.96875 mm |
| Waga | 0.011023 lb |
| Waga | 5 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 53 |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill U WC06T3xx |
| Gan Insert Rake Angle | 18 deg |
| Gatunek | 1020 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral,Central |
| Kod kształtu płytki | W: trigon 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMK |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10891145 |