Coromant U, płytka wiertarska WCMX080412-583040 ID:5756265 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coromant U, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Coromant U, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 1102 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | WCMX-58 |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3 |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.169291 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 4.3 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.047244 inch |
| Promień naroża | 1.2 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.019224 lb |
| Waga | 8.72 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 58 |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill U WC0804xxP |
| Gan Insert Rake Angle | 20 deg |
| Gatunek | 3040 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Kod kształtu płytki | W: trigon 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11101296 |