DGHAL DECO 7-10-Holders for DGAD adapters used on TORNOS BECHLER DECO machines
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DGHAL DECO 7-10
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | DGHAL-DECO |
| ToolType | Holder |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC2391651 |
| ProductName | DGHAL DECO 7-10 |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23231001 |
| FamilyDesc | Holders for DGAD adapters used on TORNOS BECHLER DECO machines |
| FamilyShortDesc | Holders for DGAD Adapters for Tornos Bechler Deco Machines |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=2391651 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| APP1Name | Ext. Grooving |
| APP2Name | Ext. Grooving & Turning |
| APP3Name | Face Grooving |
| APP4Name | Parting |
| ItemRemark | Positioning combinations: T11; T25 |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.5440 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 21 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 2391651 |
| Functional Width (WF) | 15 mm |
| Overall Length (OAL) | 106 mm |
| Shank Height (H) | 40.3 mm |
| Shank Width (B) | 18.2 mm |