DIN2080 do adaptera ze złącza HSK na szybkomocujące złącze Coromant Capto DN40-QC-C5-095 ID:7551426 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DIN2080 do adaptera ze złącza HSK na szybkomocujące złącze Coromant Capto

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | DIN2080 do adaptera ze złącza HSK na szybkomocujące złącze Coromant Capto |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DNxx-QC-Cx (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 3.74016 inch |
| Lf Functional Length | 95 mm |
| Waga | 3.70156 lb |
| Waga | 1.679 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | DIN2080 -AD central coolant -size 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223658333 |