DTF50 FSHIUR-80A-8-CUT-GRIP heads for internal profiling, undercutting and facing of aluminum wheels.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DTF50 FSHIUR-80A-8
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | DTF50 FSHIUR |
| ToolType | Tool |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC3368555 |
| ProductName | DTF50 FSHIUR-80A-8 |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23242106 |
| FamilyDesc | CUT-GRIP heads for internal profiling, undercutting and facing of aluminum wheels. |
| FamilyShortDesc | CUT-GRIP Heads for Internal Profiling, Undercutting and Facing of Aluminum Wheels |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=3368555 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| Application | | Int. Machining Aluminum Wheels | |
| APP1Name | Int. Machining Aluminum Wheels |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Wide Profiling Tools |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.9330 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 21 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 3368555 |
| Body Width (WB) | 50 mm |
| Functional Width (WF) | 60 mm |
| Minimum Bore Diameter (DMIN) | 250 mm |