FTHN 3232P-4510-Square shank toolholders for FTB profile turning inserts.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FTHN 3232P-4510
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | FTHN |
| ToolType | Tool |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC2801307 |
| ProductName | FTHN 3232P-4510 |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23242106 |
| FamilyDesc | Square shank toolholders for FTB profile turning inserts. |
| FamilyShortDesc | Square Shank Toolholders for FTB Profile Turning Inserts |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=2801307 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| Application | | Ext. Grooving | |
| APP1Name | Ext. Grooving |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Turn-Groove Tools |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 1.4120 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 21 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 2801307 |
| Overall Length (OAL) | 170 mm |
| Shank Height (H) | 32 mm |
| Shank Width (B) | 32 mm |